بسکت حمل بار

بسکت حمل بار

بسکت حمل بار در حقیق بسکت یا وسیله ای ست که عموما برای جابجایی نخاله، وسایل یا هر نوع بار دیگری استفاده می شود، الزامات طراحی و استاندار های بسکت ها طبق استانداردهای جهانی 29سی و غیره می باشد. که در ایران پارس بسکت تنها تولید کننده ی آن و صادر کننده می باشد و تمامی شرکت های جانبی بسکت از این شرکت وسایل را تهیه می کنند جوشکاری بسکت ها CO2  یا میگ مگ می باشد. با گاز پوششی co2  است.

تمام الزامات از پروفیل گرفته تا برش کاری طبق استاندارد های جهانی ساخته می شود.این استاندارد ها نسبت به ابعاد و وزن ها متغیر هستند و این یکی از نکات مهم در ساخت بسکت ها می باشد.

فرایند جوشکاری بسکت حمل بار

همانطور که در بالا گفته شد فرایند جوشکاری بسکت ها در شرکت پارس بسکت، میگ مگ می باشد حتی در خال جوش ها، تمام جوشکار های شرکت پارس بسکت دارای گواهی نامه های شرکت نفت و معتبر می باشند طبق WPS تمام مدارک لازم جهت جوشکاری استاندارد را پرسنل پارس بسکت دارا می باشند، جدا از نوع جوشکاری که به وزن و ابعاد بسکت ها بستگی دارد در مواردی جوشکاری نسبت به سفارش مشتری انجام خواهد شد، تست ndt جوش و درصد آن توسط مشتری تعیین خواهد شد و البته با مشورت مشاورین پارس بسکت. پس نتیجه میگیریم جوشکاری به دو شکل انجام خواهد شد، اول چیزی که مشتری میخواهد و دوم چیزی که در حیطه ی استاندارد جوشکاری بسکت ها تعریف شده. در نظر داشته باشید بعد از جوشکاری و قالب گیری بازرس مربوط به انجام مراحل می تواند از طرف مشتری و یا شرکت درخواست کننده باشد تا مراحل انجام کار به بهترین شکل ممکن پیگیری شود و در آخر گواهی نامه های مربوط و گواهی نامه های متریال تقدیم ناظر میشود.

رنگ آمیزی بسکت ها

بعد از تایید جوشکاری ها و مونتاژ و تاییده ها کار وارد مرحله ی بعدی یعنی رنگ آمیزی خواهد شد. که این مرحله بعد از چربی گیری قطعه شروع خواهد شد، سیستم رنگ پارس بسکت، الکترواستاتیک می باشد که در حال حاضر بهترین و حرفه ای ترین در نوع خود به حساب می آید. تنوع رنگی طبق خواسته ی مشتری متفاوت می باشد و بعد قطعه به کوره هدایت خواهد شد و بعد از آن زیر نظر کارشناس اگر بعد از مرحله ی کوره مشکلی نباشد و رنگ کامل نشست کرده باشد مجدد قطعه به کوره بازگشته و در 210 درجه کوره به کار خود ادامه خواهد داد تا رنگ به حالت دلخواه خود برسد، بعد از رنگ آمیزی لاستیک ضربه گیر به خواسته ی مشتری نصب خواهد شد و قطعه برای تست بار آماده می شود.

تست بار بسکت

بعد از مرحله ی رنگ آمیزی وقتی قطعه از کوره خارج می شود و ناظر رنگ آن را تایید می کند قطعه برای تست بار آماده می شود. در این تست نسبت به باری که بسکت قرار است آن را تحمل کند 25 درصد وزن اضافی روی آن تست می شود به مدت 15 دقیقه، تا بسکت تحمل بار بیشتر از سفارش را هم داشته باشد بعد از رد شدن از این مرحله بسکت برای بسته بندی آماده خواهد شد.

خصوصیات مهم بسکت حمل بار

بسکت های حمل بار به خواست مشتری می تواند با چرخ یا بدون چرخ باشد.یکی از خصوصیات بسکت های حمل باری که توسط شرکت پارس بسکت تولید می شود این است که در هر طبقه ای قابل استفاده می باشد و می تواند آن را وارد طبقه ی مورد نظر کرد و بار را تخلیه و دیگر احتیاج به سکوی بارانداز در هر طبقه نیست

درب های بسکت حمل باری که توسط شرکت پارس بسکت تولید می شود به انتخاب مشتری در هر سمتی که بخواهید ساخته خواهد شد، به شکل کمپرس، جک، بغل باز شو، زیر باز شو و موارد دیگر نسبت به نیاز مشتری.

آدرس کارخانه . کیلومتر ۳ بزرگراه امام رضا سه راه سیمان شهرک عقیق امام رضا پلاک ۳۹

آدرس کارخانه ۲ خیابان دماوند منطقه صنعتی اتحاد خیابان پنجم شیدایی پلاک ۲۵

گروه تولیدی صنعتی پارس بسکت درسال 1388 با اتکا به دانش بین المللی و بومی وبکار گیری کادر فنی متخصص با تجربه، در حوزه لیفتینگ نفرتوسط انواع تاورکرین جرثقیل و لیفتراک در زمینه تولید انواع سبد حمل نفر استاندارد و سکوی بارانداز با تکیه بر الطاف الهی جهت ارایه خدمات به بخشهایخصوصی و نیمه خصوصی و تمام عمومی تاسیس گردید

تمام حقوق  این وبسایت متغلق به  پارس بسکت می باشد | طراح آموزشگاه علمینه

برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.