درباره پارس بسکت

گروه تولیدی صنعتی پارس بسکت درسال 1388 با اتکا به دانش بین المللی و بومی وبکار گیری کادر فنی متخصص با تجربه، در حوزه لیفتینگ نفر توسط انواع تاورکرین جرثقیل و لیفتراک در زمینه تولید انواع سبد حمل نفر استاندارد و سکوی بارانداز با تکیه بر الطاف الهی جهت ارایه خدمات به بخشهایخصوصی و نیمه خصوصی و تمام عمومی تاسیس گردید. این شرکت محصوالت و خدمات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تا کنون با بیش از دهها شرکت معتبر درزمینه لیفتینگ نفر و سکوی بارانداز همکاری داشته است. برخی از محصوالت و خدمات قابل ارایه این شرکت:
. بسکت حمل نفر عایق ولتاژ.
. انواع بسکت حمل نفر با سیستم نصب پاندول.
. انواع بسکت حمل نفر با سیستم نصب بر روی انواع لیفتراک.
. انواع سکوی بارگیری و تخلیه باراز انواع کامیون.
. انواع بسکت حمل بار.
. انواع بسکت حمل مسدوم .
. انواع پالت و دیگر سفارشات طبق سفارش شما مشتری گرامی.
این شرکت با افتخار موفق به دریافت سه گواهینامه بین المللی گردیده است.

واحد فنی شرکت:
واحد فنی طراحی شرکت پرسابقه ترین واحد شرکت بوده و از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خالق و تکنیسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به طراحی مهندسی انواع بسکت پرداخته و به لطف خدا تا کنون موفق به ساخت انواع Manbasket وplatform Dock برای پروژه های متعددی در حوزه لیفتینگ گردیده است. لذا این شرکت آمادگی خود برای ساخت انواع Manbasketوplatform Dock بحضور اعالم می نماید، امیدواریم بتوانیم با همکاری های سازنده در پیشبرد اهداف عالیه کوشا باشیم.

| شماره تماس |

| آدرس |

آدرس کارخانه . کیلومتر ۳ بزرگراه امام رضا سه راه سیمان شهرک عقیق امام رضا پلاک ۳۹

آدرس کارخانه ۲ خیابان دماوند منطقه صنعتی اتحاد خیابان پنجم شیدایی پلاک ۲۵

آدرس کارخانه . کیلومتر ۳ بزرگراه امام رضا سه راه سیمان شهرک عقیق امام رضا پلاک ۳۹

آدرس کارخانه ۲ خیابان دماوند منطقه صنعتی اتحاد خیابان پنجم شیدایی پلاک ۲۵

گروه تولیدی صنعتی پارس بسکت درسال 1388 با اتکا به دانش بین المللی و بومی وبکار گیری کادر فنی متخصص با تجربه، در حوزه لیفتینگ نفرتوسط انواع تاورکرین جرثقیل و لیفتراک در زمینه تولید انواع سبد حمل نفر استاندارد و سکوی بارانداز با تکیه بر الطاف الهی جهت ارایه خدمات به بخشهایخصوصی و نیمه خصوصی و تمام عمومی تاسیس گردید

تمام حقوق  این وبسایت متغلق به  پارس بسکت می باشد | طراح آموزشگاه علمینه

برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.